середа, 1 квітня 2020 р.

Торбина сміху

  Перша письмова згадка про 1 квітня як конкретний День усіх дурнів знайдено в англійській літературі й датується XVII сторіччям. Щоправда, стверджують, що у Франції він існував із 1564 року, коли там було введено новий календар.  Чимало людей через незнання чи через консервативні погляди продовжували обмінюватися привітаннями та подарунками в останній день колись
новорічних свят — 1 квітня.
     Перше квітня в Україні, як припускають науковці, до нас це свято прийшло з Німеччини, імовірно, на початку XVIII ст. Його називали ще брехливим днем або Марією — брехухою — одним із народних прізвиськ Марії Єгипетської святої VI ст., день вшанування якої за старим стилем збігається з 1 квітня.
  «Жарти, сміх – це для всіх» пропонуємо до читання твори про гумор.
  Коли в руках книжка – можливо все, треба лише правильно обрати, що саме читати. Пропонуємо перегляд книжкової виставки “Веселі усмішки від письменників-гумористів” 

З чудовим святом, Днем Сміху, шановні читачі !
Нехай у Вас буде завжди чудовий настрій, радісно, тепло та світло на душі! Нехай Вам постійно дарують посмішки, радість та любов !!!Немає коментарів:

Дописати коментар

«Права та обов’язки учнів у школі»

В рамках Всеукраїнського тижня права, для дітей провели урок-бесіду  "Права та обов’язки учнів у школі». Учням було цікаво і корисно д...