Майстер-клас

                     


За нас ніхто планету не врятує

Ви за екологічне споживання і хочете відмовитися від купівлі пластикових пакетів в супермаркеті? Правильне рішення! Зробіть собі еко-торбину. Цим ви долучитеся до охорони природи і також матимете стильний і корисний аксесуар.  

     «Прекрасне свято всіх жінок»

Міжнародний жіночий день, 8 березня в Україні щорічно святкують сотні тисяч жінок. Бурхлива історія жіночого руху не дає відповіді якою саме має бути сучасна жінка. І що взагалі означає бути рівноправними. Тому скільки людей – стільки поглядів. І ніхто і ніщо не повинно впливати на долю жінки, окрім її власного обраного шляху. Подарунки, цукерки та квіти на 8 березня – це прекрасно, головне, щоб це не означало, що в інші дні до вас проявляють неповагу. Багато хто любить подарунки, і якщо вони не покликані підкреслити вашу залежність і нав'язану слабкість в інші дні року, то ніщо не заважає їх приймати.

А оскільки кожна жінка - це майстриня та чарівниця, запрошуємо долучитися до виготовлення брошок з фетру.

Майстер - клас "Виготовлення брошок з фетру""Шлях до серця через смаколики з ароматом кави"

Тетяна Зубкова - одна з наших вірних та активних друзів бібліотеки. Спілкування з нею приносить багато позитивних емоцій колективу нашої бібліотеки. Тетяна уважно читає наші дописи, коментує їх. А ще - постійно демонструє та дарує нам справжні витвори мистецтва- смачнющі, оригінальні пряники, створені власноруч, до будь-якої події - дня народження, дня Незалежності, на свято Покрови, Новий рік, до дня Святого Валентина.
  А сьогодні Тетяна радо розкриває для нас всі секрети випічки своїх чудових смаколиків. Дякуємо їй за це! Сподіваємося, що майстер-клас, підготовлений майстринею, буде корисним та цікавим для Вас! 
  
Смачного перегляду!
Для перегляду відео перейдіть за посиланням

Миколаєві гостинці  Миколаєві гостинці "Миколайчики"

Немає коментарів:

Дописати коментар

Жива вода дає життя всьому живому в світі!

22 березня щорічно світова спільнота відзначає Всесвітній день водних ресурсів. Бібліотекарі завітали до дитячого садочку, де разом з дітьм...

Мітки