Майстер-клас

                     
Майстер класи в бібліотеці."Валентинка" майстер клас
День святого Валентина, який полюбився багатьом і всесвітньо визнаний та відзначається в багатьох країнах 14 лютого, є одним з найніжніших, затишних, казкових і романтичних свят. Особливо для жіночої частини населення. Діти, підлітки і навіть дорослі прагнуть привітати тих, кого дуже люблять і цінують. Іноді не потрібно витрачати великих коштів, щоб проявити любов до ближнього свого, а просто створити власноруч листівку "Валентинку" з теплими побажаннями.


Цікаві мініатюрні книжечки з таємними посланнями, написаними на них.
Як зробити такі маленькі книжечки, вам покажуть бібліотекарі, якщо ви завітаєте до нашої бібліотеки. 
Вишиванка - оберіг, яскравий символ долі українського народу. Споконвіку українські жінки і чоловіки свято шанували одяг, а особливо вишиту сорочку. Одягти білу сорочку в неділю чи свято було обов'язковим правилом, відступати від якого не міг найбідніший селянин.
Як діти з паперу створили власноруч, свої унікальні вишиванки читайте в нашому дописі

Даруємо любов і ніжність мамі.

Найдорожчий подарунок мамі, це подарунок зроблений своїми руками. До Дня матері  в нашій бібліотеці була проведена зустріч та майстер - клас "Валяння з вовни" з майстринею Архипчук Надією Валентинівною. 


Мама — найрідніша людина у житті кожного з нас. До Дня матері в нашій бібліотеці був проведений майстер - клас учням 324 школи "Заквітчана мама". Щоб дізнатися детельніше перейдіть за посиланням 


За нас ніхто планету не врятує

Ви за екологічне споживання і хочете відмовитися від купівлі пластикових пакетів в супермаркеті? Правильне рішення! Зробіть собі еко-торбину. Цим ви долучитеся до охорони природи і також матимете стильний і корисний аксесуар.  

     «Прекрасне свято всіх жінок»

Міжнародний жіночий день, 8 березня в Україні щорічно святкують сотні тисяч жінок. Бурхлива історія жіночого руху не дає відповіді якою саме має бути сучасна жінка. І що взагалі означає бути рівноправними. Тому скільки людей – стільки поглядів. І ніхто і ніщо не повинно впливати на долю жінки, окрім її власного обраного шляху. Подарунки, цукерки та квіти на 8 березня – це прекрасно, головне, щоб це не означало, що в інші дні до вас проявляють неповагу. Багато хто любить подарунки, і якщо вони не покликані підкреслити вашу залежність і нав'язану слабкість в інші дні року, то ніщо не заважає їх приймати.

А оскільки кожна жінка - це майстриня та чарівниця, запрошуємо долучитися до виготовлення брошок з фетру.

Майстер - клас "Виготовлення брошок з фетру""Шлях до серця через смаколики з ароматом кави"

Тетяна Зубкова - одна з наших вірних та активних друзів бібліотеки. Спілкування з нею приносить багато позитивних емоцій колективу нашої бібліотеки. Тетяна уважно читає наші дописи, коментує їх. А ще - постійно демонструє та дарує нам справжні витвори мистецтва- смачнющі, оригінальні пряники, створені власноруч, до будь-якої події - дня народження, дня Незалежності, на свято Покрови, Новий рік, до дня Святого Валентина.
  А сьогодні Тетяна радо розкриває для нас всі секрети випічки своїх чудових смаколиків. Дякуємо їй за це! Сподіваємося, що майстер-клас, підготовлений майстринею, буде корисним та цікавим для Вас! 
  
Смачного перегляду!
Для перегляду відео перейдіть за посиланням

Миколаєві гостинці  Миколаєві гостинці "Миколайчики"

Немає коментарів:

Дописати коментар

"Завжди у моді українська книга"

"Книга — це могутня зброя. Розумна, натхненна. Книга нерідко вирішує долю людини." - писав український публіцист, педагог, письмен...

Мітки

8 березня (4) Безпека дитини (8) безпечний Інтернет (9) Великдень (6) Винаходи (4) Виставка картин (4) Виставка робіт (4) виставка художніх робіт (5) Відомі люди (21) Всесвітній день біженців (4) Всесвітній день читання вголос (4) голодомор (5) Голокост (5) День Гідності та Свободи (5) День Державного Прапора України (5) День захисника України (7) День книги (11) День незалежності України (9) день пам'яті (9) день родини (7) День Соборності (7) День української мови та писемності (6) Екологія (16) Європа (7) здоровий спосіб життя (36) книги (40) книжкова виставка (24) літературна мандрівка (6) майстер-клас (17) Масляна (5) Математика (3) Мистецтво (18) Музика (6) Небесна Сотня (7) Новий рік (14) Обереги (6) Пам'ятки культури (4) патріотичне виховання (5) Письменники (58) Письменники України (53) Подорожі (5) Різдво (6) Святий Миколай (6) свято (25) Сторінка історії (46) У світі права (9) Україна (116) українська мова (7) українська письменниця (12) українська поетеса (6) український письменник (12) Українські сучасні письменники (14) Урок історії (16) художник (5) художня виставка (5) художня виставка Катерини Баужі (2) Цікавинки (109) Чорнобиль (2)