понеділок, 6 вересня 2021 р.

"Лепрекони" - письменниці та бібліотекарки Валентини Захабури.

В рамках щорічного марафону "Письменник кличе на урок", до нас на  бібліотечний урок завітала чудова, талановита  поетеса, бард, дитяча письменниця і бібліотекарка -
Валентина Захабура. 
 Для учнів 7 класу, письменниця презентувала свою книгу " Лепрекони", яка отримала звання «Підліткова книжка року-2019» за версією проекту «BaraBooka.

Письменниця розповіла, що лепрекони - це не лише міфічні ірландські персонажі. Це жваві українські підлітки, які взувають до гімназії зелені черевики і називають себе спільнотою лепреконів. 

Про що книга?
Це жвава й цікава підліткова книжка. Про складнощі і веселощі, про стосунки, шкільне життя, подив, коли друг виявляється не таким, яким ти сприймав його в дитинстві.
Друзі-лепрекони потерпають від діставучих вчителів, які ні сіло ні впало можуть заборонити учням весну, від надмірної чи, навпаки, недостатньої батьківської уваги, від застарілих соціальних стереотипів. А ще — шукають себе, закохуються, хвилюються одне за одного й завжди готові прийти на допомогу і дати відсіч проблемам. Адже дружба — їхній найбільший скарб.


А ще, авторка розповіла про свої веселі книги під назвою «Ой, Лише , або з чим їдять вундеркіндів». А до друку вже готуються продовження пригод - «Ой, Лише, або як потрапити в халепу» та «Ой, Лише, або як приборкати батьків».
Супер! Всі отримали задоволення. Залишилось тільки самому зануритися в світ підлітків і вчителів, прочитавши книгу "Лепрекони"

Немає коментарів:

Дописати коментар

"Війна така далека і близька"

День визволення України від фашистських загарбників відзначається в Україні 28 жовтня.  В нашій бібліотеці до дня пам'яті проводиться ви...