Ми звикли малювати фарбами, але не звикли до того, що простим олівцем можна створити шедевр.
Відвідувачі, які взяли участь у виставці малюнків Кириленка Анатолія Гнатовича "Світ тварин" у Бібліотеці №11, насолодилися чудовими роботами та дізналися про техніки малювання олівцем.
У такій роботі автор використовує лише папір і простий олівець. Малювання олівцем вважається досить простим і зручним. Багато професіоналів вибирають цей спосіб передачі задуманих образів.
Іноді картини настільки приголомшливі, що їх неможливо відрізнити від фотографій. Цей стиль мистецтва називається гіперреалізмом і вимагає великої майстерності та терпіння.
Давно відомо, що малюнки простим олівцем - найкращий спосіб освоїти базові техніки малювання. Картинки, створені в цій техніці, прості і природні, але дуже красиві.
Існує думка, що сам по собі графітовий олівець настільки простий у використанні, що його називають простим олівцем .
Якість кінцевої роботи залежить не тільки від твердості олівця, але і від кінчика грифеля.
Існують дві техніки малювання олівцем:
Штрихування -цей прийом заснований на розподілі мазків, що вдало передає тональність зображення. Від їх кількості залежить ступінь насиченості. Чим менше число, тим темніше буде, і навпаки. Передача фактури поверхні залежить від напрямку штриха. Горизонтальний - для води, вертикальний - для трави.
Розтушовування - цей спосіб часто рекомендують початківцям художникам.
Допомагає створювати тональні градієнти, які додають зображенням об’єм.
По суті розтушовування - це продовження штрихування, заповненого графітом або спеціальними інструментами. Це робиться для підтримки рівного тону.
Немає коментарів:
Дописати коментар