вівторок, 16 листопада 2021 р.

Ми - діти планети Земля.

20 листопада у світі та в Україні зокрема відзначають Всесвітній день дитини. Саме цього дня в 1959 році Генасамблея ООН ухвалила Декларацію прав дитини, а в 1989 році – Конвенцію про права дитини.
  Конвенцію ООН про права дитини, яка є основним документом, що визначає правові стандарти у сфері захисту прав дитини, Україна ратифікувала ще 27 лютого 1991 року. Набув документ чинності 27 вересня 1991 року.
   В українському законодавстві основними правовими документами, які регулюють це питання, є Конституція України, Сімейний кодекс України, Закон України "Про охорону дитинства" та Цивільний кодекс України.

Привіт, друже! Цікаво, а чи добре Ти знаєш свої права? Давай відновимо в пам’яті найважливіші з них, а потім пограємося в гру.

Відповідно до міжнародного та українського законодавства, дитиною є особа віком до 18 років (тобто до досягнення нею повноліття). Згідно зі статтею 6 Сімейного Кодексу України малолітньою вважається дитина до досягнення нею 14 років, а неповнолітньою – у віці від 14 до 18 років.
Читай – дізнаєшся Конвенція ООН про права дитини містить 54 статті. В них ти знайдеш 40 прав, які має дитина. 


     

До Всесвітнього дня дитини у нас в бібліотеці проходить виставка малюнків:


  

   Повторили всі права,
Тож тепер почнеться гра.
https://24tv.ua/shho_robiti_yakshho_porushuyutsya_prava_ditini_tse_varto_znati_n741374

Немає коментарів:

Дописати коментар

"СНІД: проблема соціальна"

  1 грудня , відзначають Всесвітній день боротьби зі СНІДом. 945 нових випадків ВІЛ-інфекції зареєстровано в Україні у жовтні цього року.  Н...