неділю, 12 березня 2023 р.

"Історія в моментах" Сергія Соколова

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулася зустріч з Сергієм Соколовим – волонтер, педагог, офіцер ТрО, автор-упорядник історико-біографічної збірки “Мова і нація”, автор книги "Історія в моментах". На сьогодні це найактуальніша тема про історичне минуле і сьогодення України. 

"Я – патріот України, люблю я свою країну і до вподоби мені дух свободи, що витає тут, на перехресті цивілізацій, віками і тисячоріччями. Особливо я вірю у свій український народ, у те, що він, у більшості своїй, вийде зі шляху простого споживацтва і сьогоденства і стане справжньою нацією, яка відновить свій шлях і знайде почесне місце у світовій історії майбутнього."


Своєю творчістю Сергій Соколов закликає читачів до формулювання чітких відповідей на найважливіші питання. А саме: Що для тебе Україна? Хто ми – українці? Що ми знаємо про свою історію та ідентичність? Що ми вже зробили і що нам треба ще зробити для своєї рідної країни, щоб вона стала успішною? 

«Особливо я вірю в свій український народ, у те, що він…вийде зі шляху простого споживацтва і сьогодення, і стане справжньою нацією, яка відновить свій шлях і знайде почесне місце у світовій історії майбутнього». – зазначив автор.

Книга «Історія в моментах. Україна/московія» перекладена англійською та французькою мовами.

Немає коментарів:

Дописати коментар

“Геній народжений в Україні”

  До 145 річчя з дня народження  Казимира Малевича, бібліотекарі для читачів нашої бібліотеці №11 для дорослих, провели вікторину і познайом...

Мітки

8 березня (4) Безпека дитини (8) безпечний Інтернет (8) Великдень (6) Винаходи (4) Виставка картин (2) Виставка робіт (3) виставка художніх робіт (5) Відомі люди (19) Всесвітній день біженців (4) Всесвітній день читання вголос (4) голодомор (5) Голокост (5) День Гідності та Свободи (5) День Державного Прапора України (5) День захисника України (7) День книги (8) День незалежності України (9) день пам'яті (9) день родини (7) День Соборності (7) День української мови та писемності (6) Екологія (13) Європа (7) здоровий спосіб життя (34) книги (34) книжкова виставка (22) літературна мандрівка (5) майстер-клас (16) Масляна (4) Математика (3) Мистецтво (14) Музика (6) Небесна Сотня (7) Новий рік (14) Обереги (6) Пам'ятки культури (4) патріотичне виховання (5) Письменники (55) Письменники України (49) Подорожі (5) Різдво (6) Святий Миколай (6) свято (25) Сторінка історії (46) У світі права (9) Україна (107) українська мова (7) українська письменниця (11) українська поетеса (5) український письменник (12) Українські сучасні письменники (14) Урок історії (16) художник (5) художня виставка (5) художня виставка Катерини Баужі (1) Цікавинки (94) Чорнобиль (2)