неділя, 12 березня 2023 р.

"Історія в моментах" Сергія Соколова

Сьогодні в нашій бібліотеці відбулася зустріч з Сергієм Соколовим – волонтер, педагог, офіцер ТрО, автор-упорядник історико-біографічної збірки “Мова і нація”, автор книги "Історія в моментах". На сьогодні це найактуальніша тема про історичне минуле і сьогодення України. 

"Я – патріот України, люблю я свою країну і до вподоби мені дух свободи, що витає тут, на перехресті цивілізацій, віками і тисячоріччями. Особливо я вірю у свій український народ, у те, що він, у більшості своїй, вийде зі шляху простого споживацтва і сьогоденства і стане справжньою нацією, яка відновить свій шлях і знайде почесне місце у світовій історії майбутнього."


Своєю творчістю Сергій Соколов закликає читачів до формулювання чітких відповідей на найважливіші питання. А саме: Що для тебе Україна? Хто ми – українці? Що ми знаємо про свою історію та ідентичність? Що ми вже зробили і що нам треба ще зробити для своєї рідної країни, щоб вона стала успішною? 

«Особливо я вірю в свій український народ, у те, що він…вийде зі шляху простого споживацтва і сьогодення, і стане справжньою нацією, яка відновить свій шлях і знайде почесне місце у світовій історії майбутнього». – зазначив автор.

Книга «Історія в моментах. Україна/московія» перекладена англійською та французькою мовами.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Жива вода дає життя всьому живому в світі!

22 березня щорічно світова спільнота відзначає Всесвітній день водних ресурсів. Бібліотекарі завітали до дитячого садочку, де разом з дітьм...

Мітки