четвер, 23 грудня 2021 р.

Ой весела в нас зима.

Ой, весела в нас зима,
Веселішої нема:
Грає срібними зірками,
В’ється синіми димками,
Снігом землю обійма.
Зима це пора року, яка дарує нам – казкові свята,безліч свят, подарунків, ігор, забав та можливість більше спілкуватися з рідними і весело проводити час разом.

Як просто зробити свято і наповнити життя маленькими радощами? Як з легкістю створити казку для своїх дітей і розкрити магію Різдва та Нового року?
Адже ми всі в очікуванні чудес у новорічну та різдвяну ніч, особливо діти...

Як створити новорічну атмосферу і провести цікаво новорічні свята, розповіли бібліотекарі діткам 2 класу школи №324. Діти дізналися про новорічні традиції різних країн, де зародилася традиція дарувати подарунки на день Святого Миколая, та дізналися прадідівські премудрості сімейної підготовки до свят: як святкують Різдво, що таке Дідух , скільки страв готують на Святвечір і як правильно прикрашати свою оселю.
А діти розповіли про свої очікування від зимових свят, зачитали вірші присвячені цій порі року. Пограли в різноманітні новорічні ігри, відгадували вікторину, загадки.


Бібліотекарі закликали своїх читачів не зволікати, а створити диво власноруч. Для цього потрібне лише бажання, фантазія і гарний настрій! І запропонували майстер-клас по виготовленню новорічного символу року тигрика.

Бажаєте дізнатися ще щось цікавеньке, та створити власноруч новорічну або різдвяну іграшку? Гайда до бібліотеки! Бібліотекарі з задоволенням допоможуть вам здійснити ваші мрії.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Я - кіборг, мій вимір - аеропорт

В Україні сьогодні, 16 січня, відзначається День пам’яті захисників Донецького аеропорту. Всеукраїнський день пам’яті "кіборгів" б...