Мета: навчити виготовляти паперову аплікацію; вивчати кольори та правильне їх поєднання в процесі виготовлення виробу; розвивати естетичний смак, уяву, творчі здібності, фантазію; виховувати працелюбність, старанність; бажання створити виріб власноруч. Дарувати своїй матусі радість потрібно часто і регулярно, а на свята ця радість має бути ще особливішою!Діти дошкільного віку виготовляли святкову листівку для мами.
Завдання: зминати невеликі шматки паперу, приклеювати на основу. Розвивати дрібну моторику, закріплювати вміння тримати правильно пензлика в руках, користуватися серветкою для прибирання зайвого клею.
Діти молодшого шкільного віку виготовляли букет гіацинтів.
Завдання: скручувати листок паперу по діагоналі в паличку, закручувати за допомогою олівця "баранці - пелюстки", гарно притискати приклеєні деталі одна до одної.Вшанування жінки, як хранительки роду, матері сімейства, зустрічається в багатьох народів та має свій вираз в окремих національних культурах. Це день, коли ми можемо виразити свою безмежну любов і подяку до наших матерів, які є найріднішими людьми у нашому житті. У 2025 році День матері в Україні відзначатимуть 11 травня, адже це свято завжди святкується в другу неділю травня.Історія свята сягає глибокої давнини. У Стародавній Греції та Римі були свята, які вшановували матерів, а культ богинь-матерів, як Рея і Кібела, був поширений серед античних народів. Однак сучасний День матері, як ми його знаємо, має своє коріння в США.
У 1914 році завдяки зусиллям Анни Джарвіс, яка прагнула вшанувати свою померлу матір. Спочатку цей день був святом лише в Америці, але з часом традиція поширилася на інші країни. В Україні День матері був відзначений ще в 1929 році завдяки українській діаспорі, але за часів союзу його святкування було заборонене.Лише на початку 2000-х років традиція святкування повернулася в Україну.
Одним із символів свята є червона гвоздика, хоча спочатку Анна Джарвіс пропонувала використовувати білі гвоздики, як знак чистоти та поваги до матерів. Червоні гвоздики стали популярними через їх доступність і широку розповсюдженість.
Цікаво, що в цей день відбувається рекордна кількість телефонних дзвінків. Щороку в другу неділю травня здійснюється близько 122 мільйонів дзвінків — це більше, ніж у будь-який інший день року!
Немає коментарів:
Дописати коментар