Дві тисячі архітектурних пам'яток в Україні постраждали внаслідок війни, з яких близько 600 були повністю зруйновані.
Будівельна діяльність на території сучасної України почалася в епоху палеоліту, коли люди жили полюванням і збиранням. Протягом століть розвивалася Архітектура багатьох народів, які жили на цій землі і доля яких була тісно пов'язана з долею українського народу. Архітектура цих народів злилася з українською в історичних пам'ятках міст, селищ і сіл. Іноземні майстри, які постійно проживали в Україні, або жили в інших країнах, а іноді працювали в Україні, вбирали, освоювали і розвивали українські традиції і привносили культурні досягнення свого народу в українську архітектуру.
На жаль, зразків архітектурного "фольклору" з кожним роком лишається все меньше.
Відвідування українських замків і фортифікаційних споруд - така подорож не тільки подарує вам яскраві емоції, але ви отримаєте унікальний досвід і познайомитеся з історією своєї Батьківщини, адже українські фортифікаційні споруди, замки, дерев'яні храми являють собою різні архітектурні шедеври.
Бібліотекарі, нашої бібліотеки №11, підготували вікторину про українську архітектурну спадщину
Про цікаві події минулого і видатних архітекторів, пов'язаних з цими шедеврами, можна прочитати в книгах, наявних у фондах бібліотек Солом'янки.
Немає коментарів:
Дописати коментар