вівторок, 12 квітня 2022 р.

Наша мета – жити!


  Наша мета – жити! Їїхня мета – геноцид українців, знищення України та пам’яті про неї.

  24 лютого 2022 року, як і 22 червня 1941 року страшні дати для нашого народу, які вже вписані кров'ю наших людей в Історію Ураїни. Ворог різний - сутність одна - знищення.
    Чому? На сьогодні відповідь очевидна! Це  страх, лють, заздрість. Заздрість до нашого щасливого, можливо не заможного, але й не бідного життя; права вибору, в повному обсязі цього слова, в усіх сферах. Страх втратити можливість присвоювати собі все, що створено Україною в усіх сферах життя. Лють від неможливості зупинити природні зміни світу. Тому і була "розконсервована" ідеологія денацифікації.


  Для росіян нацисти – це всі, хто прагнуть вирватись із тоталітарних обіймів росії, будувати демократичне суспільство та бути частиною Європи. Іншими словами, шляхом прямої воєнної агресії.

  Отже, "денацифікація України" Росією передбачає:

  1. "Воєнну перемогу над київським режимом, звільнення територій від озброєних прихильників нацифікації, ліквідацію непримиренних нацистів, полон військових злочинців".

  Тобто тотальна окупація України і терор проти українців.

  2. Деєвропеїзацію України. "Дебандеризації буде самої по собі недостатньо для денацифікації – бандерівський елемент є лише виконавцем і ширмою, маскуванням для європейського проєкту нацистської України, тому денацифікація України – це її неминуча деєвропеїзація".

  Оскільки українська ідентичність є європейською, оскільки демократія, повага до прав людини, верховенство права є спільними для українців та всієї Європи, – це є загрозою для Росії.

  3. "Деукраїнізація" – знищення української державності та пам’яті про неї.
  "Українізм – штучна антиросійська конструкція, яка не має власного цивілізаційного змісту, підлеглий елемент чужої цивілізації". Росія заперечує право на існування української нації.
   Так раніше робила Російська імперія, знищуючи українську державність, забороняючі українську мову та право називатися українцем.
   Так робила сталінська Росія, заморивши голодом мільйони українців. 
   Так робить сучасна Росія, яка напала на Україну та здійснює геноцид української нації.
   Уже сотні років триває ця боротьба за право на життя українців.
  "Україна, як вважає росія, неможлива як національна держава, тому що всі спроби "побудувати інертну державність" закономірно призводять до нацизму".
   Отже, гарантоване статтею 1 Міжнародних пактів про права людини, право українського народу на власну національну ідентичність та державність, росією вважається "нацизмом".
  Назва "Україна" не може бути збережена, як титул жодного повністю денацифікованого державного утворення на звільненій від нацистськ
  ого режиму території, тільки "Малоросія".
  Оскільки наша сила, сила українців в аутентифікації, тому ми розпочинаємо цикл публікацій пов"язаних з нашою самобутньою культурою: мова, музика, мистецтво, наука,  спорт, побут, спілкування.

  .

  Немає коментарів:

  Дописати коментар

  “Українська вишиванка — в ній код народу, його душі.”

  Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського о...